Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2021, 21:37   #108
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
Miałem ochotę poświatotworzyć sobie obsadę archiwum, pierwszy efekt pracy przedstawiłem w wątku sesyjnym. Postać wyturlałem sobie (nazwisko, wiek, zamożność oraz używki) i dorobiłem do niej historię. Nie wydaje się być w oczywisty sposób użyteczna dla naszego zadania, ale daje też pewne możliwości.
Dajcie znać, zwłaszcza Hen, co myślicie o takim światotworzeniu?
Podoba mi się zarówno idea światotworzenia, jak i światotworzenie w tej sesji, podobnie jak Twoje światotworzenie.
Aczkolwiek prosiłbym o światotworzenie przy opisywaniu działań swoich bohaterów (czyli raczej opisuj te fragmenty świata, które Twoja postać widzi, inaczej mogą być punkty obłędu za wizje zsyłane przez Chaos).

Ewentualnie zawsze można bezpiecznie zacząć od "Rudolf słyszał, że...".

Będę zachwycony także jeśli ktoś z Was napisze coś w stylu:
"Po otworzeniu teczki przyniesionej przez Gustawa X przeczytał/a o panu A.B., który miał słabość do... / którego matka była chora na..." czy coś podobnego.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline