Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2021, 18:13   #24
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Junior, już tłumaczę. Na początku było Was dwanaście dusz przeciwko ośmiu bestiom. W momencie ataku dwaj wieśniacy ulegli panice i uciekli w las (Wunde i Fuchs); za jednym z nich w pościg puścił się wilk. Pozostałe siedem bestii skoczyło na zbitych w kupę ludzi i elfa atakując Hummela, młodego Ruprechta, sierżanta Knappe oraz pannę Hochberg.

W swoim ostatnim poście fabularnym rzuciłem 14k10 i tym samym mogę już rozpisać Inicjatywę dla wszystkich uczestników tego rozpasanego gryzienia!

Sierżant Knappe 9 + Zr 3 (12). Siegfried Wunde 4 + Zr 3 (7). Lori 3 + Zr 4 (7). Franz Mauer 9 + Zr 4 (13). Młody Ruprecht 4 + Zr 3 (7). Pan Niers 8 + 3 (11). Olivia Hochberg 6 + 3 (9). Lars 10 + 3 (13). Gunter Hummel 5 + 3 (8). Panicz Mause 1 + 3 (4). Kurt Weiblich 9 + 3 (12). Oskar Fuchs 10 + 3 (13). Bardzo duży wilk (o matko, prawie jak koń) 3 + 3 (6). Mniejsze wilki (jak kuce, panie, zgroza) 2 + 3 (5).

Strasznie dużo tych cyferek jak się je generuje i zlicza na smartfonie, ale dałem radę! I jak się to teraz poukłada w kolejności, to mamy taki schemat działania:

Franz, Lars i Fuchs (13). Sierżant Knappe i Kurt Weiblich (12). Pan Niers (11). Olivia Hochberg (9). Gunter Hummel (8). Lori, Siegfried Wunde i młody Ruprecht (7). Wielki wilk (6). Niewiele mniejszy wilk (5). Myszka (4)

Powiem tak - jak mnie nie pochwalicie za tak zarąbiste rzuty dla Waszej drużyny kosztem tych biednych wilczków, to im dorzucę support pod postacią trolla
 
Ketharian jest offline