Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2021, 20:18   #35
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni, pozwoliłem sobie przenieść Wasze postacie na parking przed bank, aby dodać klimatu temu wątkowi z hakowaniem monitoringu Marshalla, ale jeśli nie chcecie stać na mżawce, możecie cofnąć się do holu.

I jeszcze jedna ważna informacja, która mi umknęła podczas pisania fabularek - otóż wszystkie banknoty zrabowane z banku mają zarejestrowane w systemie ETAR numery seryjne. To oznacza, że jeśli zostaną wpłacone do banku działającego na terenie Stanów, to przy wpłacie gotówki system uruchomi cichy alarm; niektóre większe sieci handlowe i kantory też mają kasy podpięte do tej sieci. Niestety skan ten nie działa poza granicami USA, więc jeśli sprawcy wywiozą łup do Meksyku albo Kanady, wypiorą kasę bez większych problemów.

Chciałbym, aby każdy z Was rzucił 1k10, żeby przetestować Spostrzegawczość swojego bohatera (albo w ostatnim swoim poście albo w jakimś nowym, bo liczę na to, że trochę teraz między sobą podyskutujecie). Jeśli wynik będzie udany, podrzucę Wam jakieś tipsy. Jeśli rzut się nie uda, pechowy BG musi się liczyć z kompromitacją (więc po namyśle zdecydowałem, że to jednak będzie test dobrowolny).

Proponuję deadline do czwartku 20:00, ale jestem otwarty na negocjacje
 
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem