Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2021, 02:25   #1579
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 109 - 1940.VI.10; pn; południe; Tuluza

- No to mój post jest. :> Co do terminu na tą turę to do północy w pt 09.17. Czyli jest 8 dób na sklecenie posta Wróciłem z urlopu więc chciałbym wrócić do standardowego trybu sesji


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; 0; s.zdrowy; -1 zmęczenie (2 autosuk)

ag Franciszek Adamski 10/10; 0; s.zdrowy; -1 zmęczenie (1 autosuk)



@Wszyscy




- Oki, to w tej turze minęło parę chwil. Ale zrobiło się przez czas zamieszanie.

- Sierżant Doiron się wylegitymował. I z legitymacji wynika, że to sierżant Dorion z Tuluzy. Więc dokumenty się zgadzają z jego słowami.

- Co do przekonywania Noemie do zadzwonienia z hotelu to zrobiłem rzut. Wyszła ma.por czyli jednak "jest na nie". I ponownie zaprasza całą trójkę na swój komisariat.

- Zdenerowany Frederic zgadza się pojechać na ten komisariat aby móc zadzwonić do żony i wyjaśnić to wszystko. Pod koniec posta obaj odchodzą od stolika i kierują się do wyjścia z restauracji.

- Pozostała trójka policjantów zachowuje ograniczone zaufanie prosi dwójkę agentów do wyjścia z restauracji i jazdę radiowozem na komisariat. Nie próbują rozbroić czy skuć agentów tylko zachowują dystans. Mają jednak broń w rekach więc w każdej chwili mogą zacząć strzelać. Agenci, żebu użyć swojej najpierw musieliby ją wyjąć z kabur, odbezpieczyć i wycelować. Z mechy to 1 tura swobodnego działania dla policjantów np. na strzelanie. W ciągu 1 tury 1 pistolet może oddać 4-5 strzałów a każdy to 1-2 dmg.


- W tej turze chciałbym to co zwykle czyli wiedzieć co robią agenci w tej sytuacji. Czy wsiadają do radiowozu czy zaczynają rozrubę czy jeszcze coś innego.


---


- I to chyba tyle na tą turę. Jak jakieś pytania czy deklarki to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline