Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2021, 15:18   #47
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni, przesunąłem fabułę do wnętrza galerii. Macie do swej dyspozycji kierownika oraz ochroniarza. Uwaga, eksponaty mają koszmarnie wysokie ceny, ja bym pilnował, żeby Richie czegoś nie stłukł ani nie złamał, bo zrobi się nieciekawie dla jego półrocznej pensji.

Jeśli chodzi o dossier Zelmera i White’a, przyjmuję, że któryś z detektywów przesłał kadetowi screenshoty z PolNetu i Ryan już przestudiował te dane. Jeśli złożycie online wniosek do IT, młody będzie miał od następnego dnia PolNet we własnym telefonie.

@Johny, przypomniałem sobie Twoje PW w temacie cyborgizacji. Przepraszam za brak feedbacku. Otóż możesz bez problemu spiąć smartfona z układem złącza i za pomocą prostych komend myślowych wybierać numery albo uaktywniać inne funkcje typowego telefonu.

P.S. Komendant de Soto niewątpliwie sprawdzi, w jakich okolicznościach zakończyliście zmianę i czy naprawdę nie dało się nic więcej bieżącego dnia zdziałać, póki sprawa gorąca - tak tylko podpowiadam, żebyście byli na to przygotowani
 
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem