Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2021, 19:19   #385
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Mi to nie jest potrzebne. Mój poprzedni post w tym temacie miał w zasadzie zwrócić uwagę na to, że wiele rzeczy w stosunku do byłych członków Obsługi było umowne. I dość wybiorcze.

W zasadzie lata mi czy będę mial podpis czy nie. Jeśli zapadnie decyzja że mają być, to niech to będzie oficjalnie i dla każdego byłego członka Obsługi. Jeśli nie to nie i finał - płakał nie będę.

Skończmy po prostu z "uznaniowością"

Pozdrawiam merill
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem