Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2021, 23:25   #590
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 68 - 2519.02.12; bkt (4/8); popołudnie

- No to mój post jest :> A póki co to termin do północy w pt 09.17. Czyli 6 dób na zmajstrowanie posta :> Wróciłem z urlopu więc mam nadzieję wrócić na standardowy, tygodniowy rytm sesji .


Stan Zdrowia:


- Egon; 12/17; s.ranny (-10); (125+20=145 PD)
- Pirora; 12/12; s.zdrowy (0); (300+0=300 PD)
- Strupas; 17/17; s.zdrowy (0); (565+0=565 PD)



Zasoby:


- Egon: 333 PZ +5 PZ zaliczki od Arteniusa = 338 PZ
- Pirora: 637 PZ
- Strupas: 205 PZ


PD



- Egon 5 PD za scenkę poranną z Edwinem i Virsiką

- Egon 5 PD za scenkę z Łasicą w kazamatach

- Egon 10 PD za scenkę z szefem zmiany strażników w kazamatach




@Wszyscy



- W zakończonej turze minęła mniej więcej pierwsza połowa dnia. A w tej turze zaczęła się jego końcówka i wieczór. Popołudnie okazało się całkiem pogodne ale bardzo mroźne.


@Egon



- Po rozstaniu z Silnym Egon podrałował do "Sierpa i młota" gdzie powinien czekać ów skryba o jakim mówiła Virsika. Rzeczywiście przyszedł i skracając obaj się dogadali kto, co i po co. Za eskortę Artenius obiecał Egonowi 10 PZ z czego połowę zapłacił od reki a drugą zostawił na miejscu.

- Sam adres właściwy roboty znajduje się w dokach. Blisko dzielnicy magazynowej. Na wygląd to jakaś stara, opuszczona tawerna albo coś podobnego. Z tego co skryba mówił chce ją pomierzyć czy coś w tym guście. Z bliska okazała się jednak zawalona śniegiem do połowy parteru.



@Strupas i Pirora



- Właściwie jest wciąż ten sam dzień co w poprzedniej turze. Więc śmiało możecie kontynuować ciąg dalszy scenek zaczętych w poprzedniej turze



---


- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak jakieś pytania albo deklarki to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline