Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2021, 15:42   #11
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Czas mijał, ciężko było stwierdzić ile, gdy człowiek rozpływał się w maglinie narkotycznego uniesienia. Przynajmniej Lorea wreszcie przestała gadać o ojcu teraz zaczęła narzekać na Boginie Magii

- Wiesz co ? Mystra to straszna suka jest! Ograniczyła wszystkim dostęp do magii! Tęsknie za mocą o której czytam w antycznych książkach! Starożytni Magowie i Magnie z Netherilu potrafili tworzyć wulkany, mordować całe legiony armii jednym czarem oraz tworzyć latające miasta! A teraz co ? Zazdrosne bóstwa tylko nas ograniczają!

Skrzypek w kącie zaczął grać mroczne melodie jakby zapowiadał nadchodzącą tragedie:

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=p7dqmROKGIo[/MEDIA]


Nagle błogość narkotycznego odlotu przerwała rumor na zewnątrz banda strażników oraz facetów ubranych w czarne skórzane zbroje wpadło niczym burza i zaczęło wyrzucać całą klientelę Lilijki na zbity pysk.

Co dziwne od was trzymali się z daleka niziołczy właściciel podszedł do was na odległość nieco większą niż wyciągnięcie ramienia - No to się doigrałeś Irand! Ingrid, Eriston zabierzcie małą - Dwójka osobników w czarnych skórach z ogromną ilością pomalowanych na czarno ćwieków dopadło do Lorianny przytykając jej do twarzy chustę która musiała być czymś nasączona bo dziewczyna straciła resztki przytomności i została wyniesiona z pomieszczenia.

- Kocham cię pacykarzu chciałem dać ci szanse bycia sławnym żebyś wreszcie mógł zarobić zgodnie ze swoim talentem ale ty nie byłeś wstanie utrzymać kutasa w spodniach musiałem na ciebie donieść. - Powiedział smutnym to

W pomieszczeniu zrobiło się nagle bardzo pusto jeżeli nie liczyć 7 osobowej grupy strażników o kaprawych mordach i ubranych na czarno osobników których trudno było przeliczyć czy nawet stwierdzić jakiej byli rasy. Nosili podobne spodnie rękawice, maski i okulary z przyciemnionego szkła.

Nagle wszyscy się rozstąpili a do pomieszczenia wszedł Lord Waterdeep Cornelius Thann - Ty zasrany mieszańcu i ćpunie. Przymknąłem oczy na twoje liczne wady bo zostałeś mi polecony! Czy naprawdę sądziłeś że możesz bezkarnie jebać moją córkę pod moim własnym dachem za moje pieniądze? Sprowadziłem arcykapłankę Lovitar bóstwa tortur specjalnie dla ciebie obiecuję że będzie wstanie torturować cię miesiącami- Głos szlachcia był zaskakująco spokojny ale gdyby wzrok mógł mordować już dawno zmieniłbyś się w popiół.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 15-09-2021 o 16:52.
Brilchan jest offline