Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2021, 00:37   #239
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
- Bestia za dnia schowa się gdzieś, może w kopalniach może gdzieś indziej raczej nie wróci do leża. Trzeba nam się zasadzić na nią nocą gdy jest aktywna. Wam natomiast trzeba kilku dni odpoczynku. Będę trzymał wartę w nocy, przyzwyczajony jestem. Wy odpocznijcie Rudiger i Udo na zmianę przy was niech czuwają drugi niech śpi. Ja odeśpię za dnia, rozejrzę się po okolicy może lepiej zrozumiem co zaszło w tej wiosce. - wampir zwrócił się do kobiety.

- Tam dalej jeszcze są chaty jak dobrze pamiętam - wskazał palcem kierunek w którym on ledwo dostrzegał budynki ale teoretycznie mógł wiedzieć, że tam stały z wcześniejszych wizyt. Upił łyk wody z manierki dla zasady dbając o okazywanie ludzkich odruchów i zaproponował wodę również kobiecie.

- Ta zbroja to moja druga skóra ale przebywanie w niej bywa męczące. - lekko ponarzekał Karl po czym kontynuował.
- Sprawdzę chaty, przenocujemy a potem poszukamy wsparcia w Ellerwaldzie. Byłbym też wdzięczny za dyskrecję grupy w sprawie obrazów, leża no wiecie pochodzenia besti. Nic nie jest przesądzone ale wiem jak to wygląda. Nie chce zrażać ludzi z okolicy do siebie już na pierwszym spotkaniu. - zasugerował Laurze. Chciał obejrzeć budynki następnie zejść z oczu grupie i ruszyć na zwiad pod postacią sowy. Kto wie może również na polowanie na jakieś drobne zwierzę...
 

Ostatnio edytowane przez Icarius : 14-09-2021 o 00:57.
Icarius jest offline