Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2021, 10:38   #133
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Dzięki wszystkim, że mogłem z Wami pograć. Wreszcie pobawiłem się Psykerem w 40k. Porównując wszystkie systemy, z którymi się zetknąłem na warsztatach Micasa chyba jednak najlepsze dla mnie jest Dark Heresy 2 (mechanika - swoboda kreacji z niej płynąca) i Rogue Trader (tematyka - eksploracja nieznanych terenów poza Imperium).

Only War i Deathwach widzę z kolei jako solidną dawkę adrenaliny do napieprzania przy piwie i czipsach nad mapą taktyczną. Co nie jest złe. Lubię od czasu do czasu sobie postrzelać do xsenosów. Jednak na dłuższą metę RT i DH2 wygrywają.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline