Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2021, 10:46   #1204
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Astrid wspomni o kilku rzeczach:

1) Jest w trakcie organizowania dla Ciebie konta/karty płatniczej.
2) Po ataku na Shard nie ma kontaktu z primogenką Toreadorów. W zasadzie wszyscy się rozpierzchli. Nikt nie wie gdzie jest Królowa. Pada też podejrzenie na Valeriusa, którego na balu nie było, ale mógł stać za atakiem, żeby zyskać władzę nad miastem utraconą na rzecz córki.
3) Zaginął Archont.
4) Nie ma kontaktu z szeryfami ani większością primogenów.
5) Zginęło kilkadziesiąt wampirów, ale podobno kilka złapano żywcem!
6) Podobno zebrano tak dużo materiałów dowodowych, że "łowcy" zniknęli z ulic i planują kolejne ataki.

Co do ghula i auta, to podstawią Wam samochód na życzenie, ale Astrid ma dużo do załatwienia, więc nie może Wam zostawić kierowcy.

W mieszkaniu nie ma niczego co mogłoby kogokolwiek na coś naprowadzić. Nie ma też numeru do ghula. Ale Astrid Ci go da w trakcie rozmowy telefonicznej.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline