Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2021, 17:49   #1206
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Przydadzą Ci się wyniki rzutów.

Pies ma żal, że go angażujesz w coś takiego.

W każdym razie gdy podbija do policjantów, to zaczyna się ujadanie i warczenie na siebie. Cała czwórka glin angażuje się w to.

Z Was pierwszy idzie Yusuf. W zasadzie nawet Wy nie zauważyliście kiedy, ani jak przebył drogę do celu (6sukcesów).

Drugi idzie Qwerty, który na moment schylił się za koszem na śmieci... i zniknął.
Po chwili znalazł się obok Yusufa (5 sukcesów).

Ostatni idzie Klejnot Wielkiej Rzeki... skradanie... polowanie... niebezpieczeństwo... to wezwało bestię. Drogę pokonałeś bardziej jak wilk w ciele człowieka niż jak komandos. (5 sukcesów i tak zwane messy criticall). Ujawinła się Twoja klanowa kompulsja. Twoja dzika bestia jest tuż pod skórą.

Do końca tej sceny masz -3 do rzutów na Manipulację i Intelekt, a gdy mówisz, to Twoje zdania zawierają JEDNO słowo.

Poza tym węszenie i powarkiwanie jak najbardziej w cenie.

Dotarliście do schodów do podziemi. Na górze nadal słychać ujadanie. A przed Wami wielka stalowa krata.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline