Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2021, 08:28   #13
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jest to coś podobnego do Guide to Technocracy z poprzedniej edycji.

Jest tam sporo opisów tego jak działa Unia Technokratyczna od środka, od poziomu najniżej postawionych agentów, przez średnie szczeble aż po zarząd poszczególnych Dywizji.

Procedury technokracji (tak są określane Roty). Urządzenia (odpowiednik Fetyszów) i wiele rzeczy, w które można wyposażyć Technokratę.

Jeden rozdział w całości jest poświęcony potencjalnym NPCom Technokracji.

Na koniec są różne rady dla prowadzących sesje odnośnie epizodów i scenerii typowych dla technokracji, czy też pomysły na kampanie.

Niestety mam dostęp tylko do spisu treści... ale pewnie się to niedługo zmieni. Z recenzji jakie czytałem w Internecie to wszystko wydaje się iść w kierunku "uczłowieczenia" Unii i pokazania jej jako jak najbardziej grywalnych frakcji.

Co do samych zasad, to nie ma żadnych rewolucji, wiele odniesień było już w podstawowym podręczniku do Maga M20.

Przeniosłam do wątku o Unii.
Zell


Edit:

Dzięki. Tak zastanawiałem się czy go odkopać.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 16-09-2021 o 16:58.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem