Wątek: Gamma Fri Delta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2007, 23:30   #2
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
-Dokładnie. Gdzie ja do jasnej cholery jestem? Co to za miejsce i kim wy jesteście?

"Grant" był lekko zdezorientowany... Powoli usiadł pokonując lekkie zawroty głowy. Szybko obmacał zabandażowane miejsca i odetchnął z ulga... Na szczęście to ledwie draśnięcia. Raźno poderwał się i ruszył do krzesła na którym leżał jego ekwipunek. Wyglądało na to że jest sam w jakimś pieprzonym bunkrze więc od tego co zostało z jego wyposażenia zależało jego życie. Szybko założył polowy mundur, na niego naciągnął opancerzony kombinezon bojowy, jednocześnie sprawdzając jego stan, po czym zabrał się za rutynowy przegląd broni. Te czynności wykonywał w czasie szkolenia tysiące razy, teraz jako coś dobrze znanego w totalnie nowym i potencjalnie wrogim środowisku pomagały zebrać myśli. Nie przerywając inspekcji popatrzył pytająco na kobietę która pierwsza się do niego odezwała w oczekiwaniu na jakąś odpowiedź na jego pytania, na coś co ułatwi mu poukładanie sobie obrazu sytuacji... Sprawne wyćwiczone dłonie kontrolowały mechanizmy pistoletu i karabinu, sprawdzały ustawienie przyrządów celowniczych a zielone oczy co chwila odrywały sie od kobiety i wędrowały na boki. "Żołnierz musi mieć oczy nawet w dupie!" Przypominał sobie wrzaski sierżanta na poligonie jednocześnie obracając ogoloną, czarnowłosa głową to w jedną to w drugą stronę. był spokojny chociaż lekkiego napięcia nerwów nie można mu było odmówić. Ale czemu tu sie dziwić, był zupełnie sam a ostatnie kilka miesięcy spędził ucząc się współdziałać z resztą oddziału i pracować zespołowo. "Zespół to większa siła ognia, lepsza obserwacja terenu i większa możliwość że ktoś odstrzeli skurwiela który właśnie wziął cię na muszkę" słowa instruktora znów odezwały się w czaszce Granta.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline