Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2021, 19:16   #169
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Dziekuję za potwierdzenia

Cytat:
Napisał Slan Zobacz post
Ja chyba podtrzymuję, choć zmartwiłeś mnie zasadami odpoczynku. Czy teraz przygoda nie będzie zbyt mordercza?
Zmiany są dyktowane kilkoma czynnikami.

1. Chcę by to była nieco bardziej niebezpieczna sesja niż moja poprzednia Cryovain, bo ma "ciężki" temat/klimat.
2. Podręcznik został napisany z myślą o graniu na żywo, a więc z większą ilością losowych wydarzeń i walk generalnie. Zasady są właściwie tak skonstruowane by w ciągu jednego dnia rozegrać kilka starć/pułapek i przeszkód. (na forum dla zachowania szybkości rozgrywki i płynności fabuły na pewno z co poniektórych zrezygnuję, starając się wybrać najciekawsze). Zmiany mechaniki mają nieco wyrównać to ułatwienie.
3. Jestem MG dość życzliwym graczom i lubię niestandardowe rozwiązania różnych elementów gry. Tam gdzie to sensowne, staram się zawsze zostawić furtkę do sprytniejszego, ale łatwiejszego mechanicznie rozwiązania danego zagadnienia, tyle że często wymaga to większego zaangażowania gracza/ki lub ciekawego pomysłu. Na ogół nie odmówię też ciekawych rozwiązań graczom, którzy wpadli na coś własnego. Dlatego też trochę śrubuję mechanikę z uwagi na moją pobłażliwość (z którą walczę ).

Dlatego nie obawiałbym się za bardzo o poziom trudności, choć będę próbował by wyzwania się pojawiały. Także te cięższe. W mojej krótkiej karierze MG, póki co uśmierciłem tylko jedną aktywną postać, co czyniłem z wielkim żalem.
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 17-09-2021 o 19:23.
Rewik jest offline