Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2021, 17:46   #1584
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 110 - 1940.VI.10; pn; południe; Tuluza

- No to mój post jest. :> Co do terminu na tą turę to do północy w pt 09.24. Czyli jest 6 dób na sklecenie posta


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; 0; s.zdrowy; -1 zmęczenie (2 autosuk)

ag Franciszek Adamski 10/10; 0; s.zdrowy; -1 zmęczenie (1 autosuk)



@Wszyscy





- Oki, to w tej turze minęło z 1-2 h. Tak aby dojechać na kimisariat i po kolei rozmówić się z komendantem.

- Cała trójka i 4 policjantów dojechała na 2 radiowozy do komisariatu bez większych przeszkód. Potem są te rozmowy na raty z komendantem. Dopiero na koniec wzywa on oboje agentów na raz.

- Technicznie to agenci nie mają żadnych papierów aby pokazać, że działają na zlecenie władz francuskich. Książeczki wojskowe świadczą tylko tyle, że są z francuskiego wojska.

- Co do rozmów telefonicznych zamiejscowych to jest to trudne. W ciągu tego czasu co się dzieje na komisariacie nie udało się połączyć ani z Clermont ani z Paryżem. Kiedy by się udało uzyskać takie połączenie to jest trudne do przewidzenia. Równie dobrze może być za godzinę, w nocy albo kolejnego dnia.

- Na koniec komendant mówi jakie ma podejrzenia względem dwójki agentów. Czyli, że mogą być porywaczami i niemieckimi agentami. Co jak nie ma na tą chwilę potwierdzenia telefonicznego ani dokumentów jest trudne do zweryfikowania w tych warunkach.

- Dlatego komendant chce zatrzymać do wyjaśnienia oboje agentów. No i prosi o wyjaśnienia co mają do powiedzenia.


- W tej turze chciałbym wiedzieć przede wszystkim jakie wyjaśnienia składają agenci komendantowi. Jeśli chcą mogą podać jakiś telefon do jakiego komendant może zadzwonić albo samemu poprosić o możliwość skorzystania z telefonu. Z tymże jak pisałem wyżej, połączenia zamiastowe są bardzo randomowe.



---


- I to chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak coś przegapiłem czy zapomniałem to dajcie znać Jak jakieś pytania albo deklarki to tak samo
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline