Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2021, 14:18   #11
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Hm, ewentualnie jeśli mija postać długa nie była w mieście to może mogla po prostu dostać kontakt do lokalnego kultu od swojej siatki z Altdorfu?
- No można. Ale to najlepiej z BN-ów to do Karlika albo Starszego. Coś podobnego jak miała Pirora (postać Obcej) na starcie. No i wtedy trzeba by jakoś wymyślić tą nitkę fabularną łączącą te dwa miasta i postacie by to miało ręcę i nogi.



Cytat:
Miałem też pomysł że rodzice mojego Astromanty mogli być zamieszani w jakiś domniemamy lub rzeczywisty kult dawno temu co miało związek z tym że opuścił rodzinne strony.
- No też by mogło być. Ale to samo jw. Czyli no to już trzeba by jakoś rozpisać i wtedy patrzeć. Bo tak to trochę palcem po wodzie pisane.



Cytat:
Linki działają.
- Oki, dzięki. Nie wiedziałem, że te w pierwszym poście nie działają
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline