Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2021, 08:42   #19
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Rozpoczęłam już sesję. Można pisać.



Odpowiadając: mogą pisać. Jedynie nie mogą ujawniać kart. Decyzję podjęłam trochę na podstawie rozkminy, że jakby grali przy stole, to by nikt karty pokazać nie mógł i zaplanować jakichś działań. Dlatego pomyślałam, że w tym przypadku zrobimy to samo i ŻADNA KARTA nie jest jawną, dopóki jej się nie odkryje. To samo dotyczy policjantów, nie mówią, że mają taką i taką kartę i pytają kolegów o użycie
Okej, okej. Dla mnie generalnie różne odmiany Mafii są ciekawe i powodują pewne ożywienie, więc respekt za każdą próbę zmian. Nawet jeśli coś się nie sprawdzi, to gra na forum jest specyficzne o tyle, że potrafi się nudzić w nadmiarze bez zmiany formuły
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline