Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2021, 17:50   #841
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Aiko
Hideki nagle się zamyślił i powiedział do dwójki.
- Przepraszam, ale mamy sprawę do omówienia z siostrą ważne sprawy.
Odszedł na bok i powiedział cicho…
- Posłuchaj… może się dogadamy. Jesteś policjantką, może jeśli zaczniemy przekazywać ważne informacje… To pomożemy rodzicom?

Migmar

- Jesteście dobrze poinformowane dzieciaki? – zapytała Kuni z podejrzliwym rozbawieniem.
- Sama jesteś nastolatką! – zawołała oburzona Kochaku.
- To się nazywa młody dorosły – zaprotestowała Kuni
- Ile ty masz lat – zapytała Kochaku
- Siedemnaście?
- A ja czternaście, tyle ile miała Katara. A w ogóle to wywodzę się z rodziny gdzie poważnie traktuje się dzieci, nie infantylizuje się ich i mówi o ważnych sprawach – Kochaku wypięła dumnie pierś.
- O Azuli też wiemy. Ale tata niedługo znajdzie twoją Mamakorę – rzekł z dumą Rin.
- Ale o co chodzi? Azula co?
- Łał, wiemy więcej niż córka Avatara! – za kwołał Rin.

Daichi
Feng skinęła głową, ale Jorogumo popatrzyła na Daichiego.
- Oh, dobrze wiem kim pan jest – uśmiechała się tajemniczo. Nie był to socjopatyczny uśmiech Hitomi, raczej uśmiech kogoś, kto WIE.
- Jorogumo to dosyć nieprzyjemne imię. Jeśli jest prawdziwe, to pani rodzice zrobili pani krzywdę. – teraz Feng chciała odwrócić uwagę od Daichego.
Albinoska zacisnęła wargi, a potem odwróciła się do Feng
- Celna uwaga, napije się pani – podała jej kieliszek z Maesil-ju Feng wpatrywała się w alkohol, jakby nie mogła oderwać odeń wzroku – Oh przepraszam, zapomniałam o pani problemie – rzekła przepraszająco.
Feng odeszła cała czerwona na twarzy
- Chyba ją zawstydziłam. Zaczęła pić po śmierci męża – rzekła Jorogumo. Eun-Jeong zrobiła przekupkowe „Oh”. Shu pokręcił głową, Hideoshi uśmiechnął się tajemniczo. Tylko komendant zakrzyknął z oburzeniem.
- E tam, teraz każdego co nie wylewa za kołnierz wyzywali by od alkoholików.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline