Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2021, 20:37   #846
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Muzyk dokończył ryż i wysiorbał warzywną polewę

- Wiesz Rin ja nie wiem ile razy trzeba by było ją wzywać ani co wzbudziłoby jej zainteresowanie ale jest pewna osoba która zna się na rzeczy i my z tą osobą pracujemy na posterunku. Ona doradziła żeby nie wypowiadać tego imienia bo to groźny duch- Nie chciał bez potrzeby ujawniać Dr. Szept bo sądząc po jej reakcji na tamtego funkcjonariusza wolała nie chwalić się kim jest przed światem.

- Sądziłem że już założyliśmy Kuni? Twoja mama Pani Asami nam przewodzi czyż nie ? Ikki kochanie chciałbym zjeść jeszcze trochę mięsa ale nie chce cię do siebie zrazić, może wezmę potem jakąś płukankę ziołową ? Czy to nie starczy ? Nie chce ci śmierdzieć jak cmentarz dla zwierząt - Spytał zmartwiony.
 
Brilchan jest offline