Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2021, 20:44   #5
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post
Witam Mistrza oraz kolegę Lecha. Jestem pewien, że czeka nas kawał dobrej zabawy! Co do technicznej strony pisania postów, wszystko jasne i klarowne, mam tylko pytanie, czy nadal można pisać deklaracje techniczne pod postami fabularnymi z użyciem funkcji spojlera?
Można, choć wolałbym to wplecione w treść posta.

Cytat:
Mistrzu, poproszę w wątku technicznym o więcej informacji o tym jakie dwie frakcje w pobliżu zamierzają się ze sobą zetrzeć i jak się kształtuje sytuacja w okolicy. Hector wciąż jest w ciężkim szoku po wydarzeniach w Caligine, ale jego oportunistyczna natura każe mu wszędzie szukać okazji do zarobku - zwłaszcza po tak ciężkim uszczerbku na majątku w poprzedniej sesji!
Informacje wstawię jutro - skoro to jest postapo, to wszystkie notatki do sesji mają analogowy, odręczny charakter - specjalnie zarezerwowałem drugi na te informacje.


Skoro odnośnie terminów doszliśmy do zgody, to oficjalnie ogłaszam 2 nieregularne odpisy tygodniowo.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.
JohnyTRS jest offline