Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2005, 21:11   #1
Solinarius
Administrator
 
Solinarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Solinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputację
Cykl teczki Soliego:O co chodzi :D

Wiem że głupia nazwa ,ale cóż ,jakąs trzeba było nadać a ta dokładnie odwzorowuje zawartość tych postów:
Cykl-bo wyszedł niezły cykl jak widac niżej , teczki soliego- bo nie napisałem ani jednego tekstu tam podanych - W większości sa to arty pościągane w latach 97-2000 z witryn które wtedy królowały.Nazw ich nie podam bo nie pamietam,ale tam gdzie był wpis o autorze nic nie ruszałem
Stwierdziłem ,że może się to komus przydac, serwisów tych juz nie ma a szkoda żeby takie dobrości przepadły.
Oczywiście zachęcam gorąco do dyskusji w tych topikach, nie wszystkie arty są doskonałe ,ale uwazam że razem możemy je mocno polepszyć.

P.S. Gdyby przypadkiem czytał to autor któregoś z artów ,proszę o kontakt poprzez system prywatnych wiadomości.
Dzięki za uwagę i miłego czytania
 
Solinarius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem