Wątek: Roast Bielona
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2021, 09:36   #1
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Roast Bielona

Cześć Wam wszystkim

Tytułem wstępu definicja. Coby nie było. Kiedyś rzecz znów stała się modna, ale się nie załapałem. Tak więc:

Cytat:
Roast – gatunek rozrywkowy, komedia sceniczna, przeciwieństwo benefisu. Polega na występie roastowanego oraz zaproszonych gości, którzy wygłaszają obraźliwe monologi, często wulgarne, w kierunku roastowanego, ale i siebie wzajemnie.
Zatem moi drodzy, w ramach luzowania gorsetu zapraszam Was wszystkich do tej zabawy. Wylejcie na mnie wiadro pomyj, zmielcie z błotem, napiszcie co Wam na wątrobie leży, sponiewierajcie. Zwracam się również do Obsługi, że to dzieje się na moją wyraźną prośbę, umieściłem to w dziale hydepark, by nie kłuło po oczach na Forum i liczę, że uda się porozmawiać o "bólach ... różnych części ciała". Albo zwyczajnie dać mi w pysk literacko.

Zróbcie mi tę przyjemność, proszę. Pobawmy się bez zapinania gorsetów.

Całuski nerwuski

P
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline