Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2021, 23:46   #1585
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 111 - 1940.VI.10; pn; późne popołudnie; Tuluza

- No to mój post jest. :> Co do terminu na tą turę to do północy w pt 10.01. Czyli jest 7 dób na sklecenie posta


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; 0; s.zdrowy; -1 zmęczenie (2 autosuk)

ag Franciszek Adamski 10/10; 0; s.zdrowy; -1 zmęczenie (1 autosuk)



@Wszyscy






- Oki, to w tej turze minęło z 2 h. Tak aby sobie na spokojnie wyjaśnić parę spraw podczas rozmowy z komendantem.

- Co do wyników rozmowy to agenci są zatrzymani do wyjaśnienia jako potencjalni porywacze profesora. Przy sobie nie mają żadnych dowodów na poparcie swoich słów. A ich zeznania są trudno sprawdzalne od ręki. Bo czy komendant miałby się posłużyć telefonem, dalekopisem czy kurierem to trzeba na to czekać. Więc póki co zaprasza na gościnę w areszcie.

- Po rozmowie agenci zostają odprowadzeni przez policjantów do aresztu gdzie grzecznie ich się prosi o oddanie broni. Policjantów jest łącznie szóstka.

- I jakoś w tym momencie coś wybucha. Coś na komisariacie. Robi się zamieszanie w trakcie którego Frederic z kimś jeszcze wybiegają z innymi ale oni wsiadają co czarnego Citroena. Podobnego do tego jakiego parę dni wcześniej agenci widzieli przed Tuluzą.

- Na koniec posta agenci dalej są w pomieszczeniu z szóstką policjantów. Ale ci z powodu nagłego wybuchu nie zdążyli ich rozbroić. No i pytanie na tą turę co dalej w tej sytuacji będą działać agenci.



---


- I to na tą turę z mojej strony to tyle. Jak coś niejasne to piszcie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline