Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2021, 11:50   #259
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja nie mam pretensji świetnie się bawiłem w sesji, poznałem ciekawy system choć jest dla mnie zbyt skomplikowany powiedziałbym że nawet prze komplikowany żebym miał sam w nim tworzyć KP. Sesja była bardzo przyjemna świat też jest ciekaw.

Wielki szacunek dla ciebie Anonimie że chciało ci się wskoczyć żeby domknąć historie właśnie za takie podejście bardzo cię lubię i szanuje. Jesteś marką na tym forum dobrą firmą

"A życie jest życie Pan przecież wie" jak to śpiewała kiedyś piosenkarka do pięknego Pana w technicolorze rozumiem że cię wchłonęło i więcej wiedzieć nie potrzebuje pozostaje tylko życzyć powodzenia w pracy oraz innych przedsięwzięciach.

Ja nigdy nie miałem problemu z wracaniem do wczuwania się w jakąś postać gdy już udało mi się stworzyć dla niej miejsce w swojej głowie (ok raz to się zdążyło ale to wyjątek :P) także czy to będzie za rok czy za dwa z chęcią wrócę do losów Aleksandra zwanego przez niego samego warszawskim, narwanego śpiewaka i przypadkowego ćpuna

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za wspólną grę
 
Brilchan jest offline