Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2021, 13:18   #727
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Fajne te bonusy Miło poznać co robił Cantano, bo z perspektywy naszych postaci nic nie wiadomo, niemalże wydawało się, że jest zupełnie bezczynny. Do tego sądzę, że Melody to bardzo dobry materiał na drugiego villaina. Wyszło trochę kinowo, można by z tego zrobić jakiś film :v
- A dzięki za dobre słowo Po prawdzie jak MG ma wycięte u BN-ów ich życie wewnętrzne to takie scenki są jakąś formą rekompensaty. Poza tym siłą rzeczy kamera skupia się na BG ale to nie znaczy, że poza kadrem życie i ruch zamiera. I takie scenki też mogą to ukazać. Poza tym lubię pisać takie scenki i wydają mi się ciekawym urozmaiceniem sesji. I traktuję je jak ukłon w stronę Graczy za ich grę. Taki bonus właśnie. No jest ryzyko metagry no ale mam nadzieję, że w tym składzie jest ono minimalne



Cytat:
Podoba mi się, że tak potoczyła się historia I mam nadzieję, że nasza ekipa wykiwa cwanego bogola.
- To już zależy od tego co będzie w grze/sesji Rzecz do rozegrania



Cytat:
Co do deklaracji, to napiszę w swoim poście, w tym to, o co Rita zapyta nieznajomego.
- Oki



Cytat:
Rzucałeś teraz na skradanie? Czy nie? Bo chciałabym wykupić skradanie.
- Nie rzucałem. Przy takich różnicach i sytuacji nie bardzo było po co. Ale możesz rozwinąć to Skradanie. To będzie ums 2>3 i 119-72=47 PD.




---



@Wszyscy


- A w ogóle myślałem nad rekrutą dodatkową. Bo mając w perspektywie, że może ta sesja przerodzić się w solówkę to pytanie głównie do Alex. Czy będzie grać dalej jakby się okazało, że to będzie solówka. Bo też nie ma gwarancji, że ktoś by się zgłosił do rekruty nawet jakby ją ogłosić.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline