Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2007, 16:07   #409
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
tak, Panda, ostatnie posty bardzo twórcze i parę osób je chwaliło

Walka bardzo udana! Thomasowa litośc aż mnie zaskoczyła oO'' zaś text 'umiesz walczyc ale nie umiesz zwyciężac' był taki klimatyczny w ustach Astarotha no wiecie, w sumie gracze kształtują bieg sesji, a ta walka również była rozpoczęta przez gracza mg raczej [mwahahaha] nie dąży do bijatyk w drużynie no ale wiecie, praworządny i chaotyczny, czego się spodziewac?

Aivillo - o rany XD nie nosisz eee bielizny?! XD [ta sesja robi się obsceniczna XD] z tego co wiem masz 'torby podróżne z rzeczami na zmianę' jakby co no ale wiesz, zawsze możesz sprzeciwic się pani z łukiem ^^' [ale wtedy pewnie dostaniesz strzałę w łepek - żeby nie robic dziury w sukience XD ]


MIji- witamy z powrotem, a to kody dla ciebie XD czekam na literki XD
813177
211109
229415
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.

Ostatnio edytowane przez Almena : 01-09-2007 o 19:47.
Almena jest offline