Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2021, 15:06   #27
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Johan Watherman Zobacz post
A jak ktoś naprawdę nie może żyć bez pisania wulgaryzmów na forum, czy raczej pisania ich w części poza sesjami i kontekstem dyskusyjnym, to nie pozostaje mi nic więcej niż tylko trochę współczuć.
Johan, daj spokój. Uważam, że nie powinieneś być dla siebie tak surowy. Każdemu zdarzy się przecież użyć słowa z zamieszczonej przeze mnie listy, często nawet bezrefleksyjnie. Dlatego właśnie zaproponowałem to rozwiązanie.



Także nie samobiczuj się tak, kolego. Ja uważam, że może się każdemu zdarzyć.


Cytat:
Napisał Johan Watherman Zobacz post
Z chęcią podjąłbym większą polemikę, ale jest taka prosta zasada, iż podejmując równorzędną polemikę w danym temacie nobilitujemy i interlokutora, i temat. A niestety tego tematu nie ma co wynosić wyżej.
Ja już drugi raz zostałem w tym temacie nazwany interlokutorem. Z początku nie byłem pewny czy mnie nie obrażają, ale jak już przeczytałem definicję w słowniku, to poczułem się bardzo znobilitowany. Także polemika niepotrzebna, bo obrosnę w piórka.

Pozdrawiam,
Interlokutor Bardiel



Campo nie chcesz regulować wszystkiego, więc postanowiłeś dodać wielowątkowości temu zagadnieniu głębokim rozważaniom czym właściwie jest wulgaryzm.
Jak zostawisz interpretacji modów to będzie to co jest - zakaz wszystkiego. A ja jednak byłem zainteresowany jakąś zmianą.
 
Bardiel jest offline