Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2021, 16:17   #30
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Ten pomysł z białą listą (przynajmniej obecnie) zaczął się od prostego słówka "dupa" jak już napisałem w wątku o regulaminie, ale chyba został zupełnie zlany bo przyszło spamowanie pierdołami jak zwykle.


Słowo to tak już wrosło w codzienny język i "złagodniało", że nie widze sensu cenzurować go z forum. Bo i cenzurowane nie jest w czesci przypadków. Jedne osoby dostają za nie warny innym się upieka bo taka bzdura po prostu nie rzuca się w oczy. To najlepiej świadczy o powadze tego słowa.

Zupełnie jak jeszcze nie tak dawno ze słowem "cholera" (jak słyszałem od innych użytkowników) za które też karano, ale w końcu ustalono, że jednak to może być bo wrosło w codzienny język i straciło na znaczeniu. Ciekawe co mi to przypomina...

Dlatego nie postulowałem za jakąś długą listą słów. Niech ma se te dwa: "cholera" i "dupa". Na chwile obecną wystarczy.


A jeśli ktoś się martwi, że zaraz zacznie się obrażanie innych przez dodawanie końcówek jak -upku czy innych to nie ma za bardzo o co, bo biała lista swoją szosą, a od tego mamy konkretny podpunkt o netykiecie i obrażaniu innych czy jak to się tam nazywa.

No nie bądźmy tu już świętsi od papieża. Jak wspomniałem, połowe czasu i tak nie wyłapujecie tego słówka, a te pojedyncze warny za nie to jakaś bzdura. W najgorszym wypadku przerzucę się na rzyć. Też dobrze lezy na języku.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline