Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2021, 16:58   #9
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bardiel Zobacz post
Jak zostawisz interpretacji modów to będzie to co jest - zakaz wszystkiego. A ja jednak byłem zainteresowany jakąś zmianą.
Dlatego kompromisem może być branie na klatę warna, bez marudzenia, że ktoś go jednak wystawił.
A rozważam czym jest wulgaryzm, bo warto wiedzieć za co ewentualnie można dostać. Alex przypomniała, że przekleństwa też są w regulaminie, więc, jeżeli już, to bym zmienił ten zapis w regulaminie przy przekleństwach, aby był zakaz używania wulgarnych a nie potocznych jak „cholera”, czy euforycznych jak „kurde” lub „jucha”, „psiajucha”, etc. jeżeli nie używane jako inwektywy wobec kogoś, jeśli tylko zapis w regulaminie ma być drogowskazem dla moda, a nie jego intuicja. Gdybam tylko, bo powalony wirusem mam nadzwyczaj dużo nieoczekiwanego czasu na takie pierdoły.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline