Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2021, 17:08   #34
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
Cytat:
W postach sesyjnych i tak wystarczy dodać (+18) i można zrzucić najgorsze pomyje na odgrywkę. Jakoś nikomu to nie przeszkadza.
I co z tego? To sesje, inne prawa. Nie czytam sesji, których temat i forma mi nie odpowiada, nie zgłaszam się też do takich. Jak nie gram w takiej, to nie jestem stroną, która ma zapoznać się z treścią, by odpowiedzieć.

Cytat:
ludzie po prostu przenoszą się tam, gdzie można swobodnie pogadać- bez analizowania każdej wypowiedzi
Zgaduję, że ta istotna swobodna rozmowa jest niemożliwa bez użycia "delikatnego" wulgaryzmu? I tylko przez to ludzie idą na inne media?

Cytat:
Głosy przeciw to głosy dla świętego spokoju.
Przepraszam bardzo, ale jeżeli mi się nie widzi czytanie "nieskrępowanych" wypowiedzi, to zależy mi tylko na świętym spokoju? Czy może na nietoksycznym środowisku?

W moim spojrzeniu zezwolenie na te "dorosłe" słówka skończy się tym, że część userów będzie ich nadużywać choć by pokazać, że mogą.
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.
Zell jest offline