Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2007, 16:31   #27
Niemy
 
Reputacja: 1 Niemy nie jest za bardzo znanyNiemy nie jest za bardzo znany
Witam wszystkich. WoW to dobra gra choć grałem niedługo (zdobyłem zaledwie 10 poziom) to wciągnęła mnie po uszy i nie mnie oceniać tą grę, która choć wielka, nie jest pozbawiona wad, charakterystycznych dla wielu MMORPG-ów. Największym niedociągnięciem są gracze. Zabijcie mnie fani, nałogowcy WoW-a ale kiedy po raz pierwszy widziałem postępowanie mojego kolegi na jednym z darmowych serwerów, gdzie zbanowane pety, powiedzenia w stylu "siema, ziom, w porzo" etc. są na porządku dziennym, to niedobrze mi się zrobiło. Pytam się: gdzie w tym wszystkim duch prawdziwego RPG? Masowa rozrywka - oczywiście, rozwój postaci, drzewka umiejętności - super, bajkowa grafika (dla mnie nawet trochę za bardzo) - ujdzie, klimat... ciężko. Może na oryginalnych serwerach jest inaczej. Z drugiej strony czasami ciężko zwracać się do innych pięknymi frazami w środku walki. A może ja się nie znam, choć chętnie o tym podyskutuję.
To raz, dwa zgadzam się z opinią Skina - szkoda kasy. Wiem, wiem abonament jest wpisany w historię MMORPG-ów jak nieprzymierzając bat do dupy, ale to się zmienia. Już ekipa "wyrzutków" z Blizzarda pokazała swoimi "Wojnami Gildii" że można inaczej. I co? Gierka drepcze po piętach WoW, a niedługo już druga część. Szczerze mówiąc, jako fan RPG, gdybym miał więcej wolnego czasu i lepszego blaszaka to sięgn
 
Niemy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem