Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2021, 19:51   #12
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post
MG, podejrzewam, że mój post był zbyt długi jak na założenia sesji - jeśli tak, następne będę mocno ciął.
Mój post też jest za długi, więc nie ma problemu.

EDIT: post poszedł, miłego wieczoru

__________________________________________________ _________

EDIT 2: na prośbę Lecha wykonałem rzut na postrzeganie emocji i jego wynik dołączyłem do mojego ostatniego posta. Z godnie z mechanikę NS (tutaj nic nie zmieniłem) był to przeciwstawny test Postrzegania emocji vs. Blef.
Pierwsza liczba oznacza sumę ze Współczynnika, Umiejętności oraz stałego modyfikatora wynikającego np. z cechy albo sztuczki. Następnie wyrzucone wyniki, jeżeli wypadło 10, to dodaję do niego kolejny rzut, dlatego dla Hectora zapis to tylko 10+6, a dla Johna jest to już 15+10+1.

Zgodnie z moją mechaniką wygrywa wyższy wynik. Uff, nareszcie koniec z liczbową ekwilibrystyką który z wyników jest lepszy.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.
JohnyTRS jest offline