Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2021, 06:24   #16
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Jak widzę to coś nam średnio idzie zarówno ta sesja jak i ten niby bardzo potrzebny doc do dialogów...
Nie żebym się jakoś mocno czepiał, ale zgłaszałem się do tej sesji z zamiłowania do Jumanji i klimatu tego uniwersum. Zakładałem, że "wyrwanie" naszych bohaterów z ich bazowych środowisk i przeniesienie nagle gdzieś do innego świata - w domyśle Jumanji - da nam duże możliwości pobawienia się odgrywanie fabularnym zagubienia postaci, totalnego zdezorientowania i ostatecznie odnajdowanie się w nowych tożsamościach. Natomiast tu dostaliśmy jakieś chwilowe zdezorientowanie po czym nagle wszyscy jesteśmy już jakby swoimi postaciami i nikogo nic nie dziwi nawet to, że każdy (nie wiadomo skąd) wyjął i rozbił swój własny namiot??? I od razu w stosunku do postaci są używane ich tożsamości z gry jakby już wszyscy je odkryli i "od zawsze" wiedzieli kto kim jest i co ma w ekwipunku? Chyba nie tak to działało w pierwowzorze Jumanji, a kontrastowe zderzenie osobowości postaci z ich avatarami w grze było tą wisienką na torcie.
Jakoś chyba nie tego oczekiwałem lub może coś nie doczytałem. Przepraszam, być może czepiam się niepotrzebnie, ale jakoś nie czuję klimatu...
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline