Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2021, 14:03   #5
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Draugdin Zobacz post
Jako, że miło było by pograć w coś aktywnie i kreatywnie to wstępnie się zgłaszam.
Siadam do pracy nad karta postaci jednak w zamyśle powstaje już jakiś Hunter ze swoim nieodłącznym zwierzęcym towarzyszem.
Hunter jak najbardziej się wpasuje w tą międzyrzeczną dzicz.


Cytat:
Napisał Sindarin Zobacz post
Hej, może też się zgłoszę. Pytanie tylko, jak rozwiązujesz kwestię walk? Posty na forum czy deklaracje na docu?

A jeśli chodzi o SRD, to skoro wystrzegasz się 3PP, to lepsza będzie ta strona - oficjalne SRD z tylko Paizowymi materiałami
Kwestia walk będzie do dokładnego dogadania jak już ruszymy. Myślę, że posty przy lekkich potyczkach, a doc przy jakimś grubszym starciu, o ile nie będzie to szło jak krew z nosa. Siatki bitewnej nie będzie, ewentualnie moje gryzmoły jeśli będzie taka wola, co by się odnaleźć strategicznie.

O widzisz, zapomniałem o zalinkowaniu tego oficjalnego SRD. Ja go używam rzadko, bo nie lubię designu.


Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
To taki pathhammer albo witchfinder?
Witchfinder, bo będziemy ganiać za czarodziejką. Świat jest stonowany i ubrudzony, ale to mimo dalej Pathfinder.
 
Aro jest offline