Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2021, 18:08   #64
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Kilka dodatkowych słów komentarza odnośnie ostatniego wpisu - zwieńczyłem go poleceniem Alicji do strażnika, by ten wyprowadził Kordiana i Wyszołka, ale mam na względzie fakt, że Nanatar może chcieć zadać aresztantom dodatkowe pytania - dlatego przyjmijmy, że polecenie Sowińskiej padnie dopiero wówczas, gdy Bleinert zakończy przesłuchanie.

Mistrzu, daj znać czy takie żerowanie będzie możliwe. Jeśli tak, Alicja użyje swoich talentów, aby Kowalskiego zdominować i otumanić, a potem go possie. Góra litr, żeby nie wzbudzać podejrzeń. Jeśli karmienie jest możliwe, właściwy opis pominę - wystarczy zaznaczenie przez MG w jego następnym poście scenkę, w której Alicja po wyjściu z pokoju przesłuchań ociera dyskretnie kącik ust.

Co do samej fabuły, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że przeoczyliśmy coś ważnego - ta okultystyczna łamigłówka za nic w świecie nie chce mi się ułożyć w całość. Jako Alicja jestem przekonany, że koteria musi zaczekać do następnego morderstwa, aby skupić się na ciepłym jeszcze tropie, który może ujawnić dodatkowe wskazówki.
 
Ketharian jest offline