Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2021, 07:24   #21
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Vesca Zobacz post
Niestety przez fakt tej dezinformacji, nieco ciężko jest wymyślić jak mamy się odnaleźć w obecnej sytuacji. Bo nawet hipotetycznie zakładając, że się odnajdujemy w naszych postaciach, cieżko jest odgrywać ich charaktery, skoro kompletnie nic o nich nie wiemy, a takie rzeczy jak historia, wychowanie, pochodzenie, wiedza, doświadczenie mają wpływ na charakter.
Tu się w pełni zgadzam i to jest dokładnie to co sam chciałem przekazać. Gdy by to było od razu wyjaśnione i zarysowane ramy która "cześć" postaci - ta realna czy ta wirtualna - do kogo należy jej wymyślenie to też by było inaczej.

Niestety nie tego oczekiwałem (a raczej tego co wyżej opisane oczekiwałem a go zabrakło) także z całym szacunkiem przepraszam, ale ja rezygnuję.
Mimo wszystko życzę miłej dalszej zabawy, a przynajmniej tym którzy będą ją kontynuować.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline