Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2021, 08:23   #20
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni uczestnicy sesji, drogi MG. W poprzedniej epoce LI lubiłem korzystać z systemu reputacji, aby wyrażać swe ukontentowanie czytanym tekstem innego użytkownika. Ponieważ owe praktyczne narzędzie zostało wycofane z użytku, postanowiłem złamać niepisane obyczaje i dać głos w wątku komentarzy mimo, iż sam nie biorę udziału w sesji.

Zapowiada się naprawdę wciągająca, wręcz niesamowita przygoda. Świat wydaje się dopracowany i emanujący jakąś taką… magnetyczną obcością, która sprawia, że chce się czytać więcej i więcej. Przeczytałem pierwsze wpisy graczy i muszę stwierdzić, że świetnie równają do poziomu narracji MG - a sama narracja ma specyficzną formę, która ogromnie mi się podoba.

Chciałbym życzyć wszystkim świetnej zabawy i obiecuję uważnie śledzić bieg wydarzeń w sesji. I przepraszam za ten wpis, ale jak to już swego czasu powiadał w Rzymie Katon, „Ceterum censeo Sondarum Reputae esse delendam!”. Powodzenia i trzymam kciuki za tę sesję!
 
Ketharian jest offline