Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2021, 00:24   #105
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Sanji odskoczył do tyłu, spoglądając nieufnie na Agenta.

-A ty skąd się wziąłeś na miejscu tego podejrzanego piekarza? Nie jesteś przypadkiem agentem na usługach Rządu Światowego, jednym z tych drani co polują na moją piękną Robin-chwaan?

W każdym razie twoja teoria jest możliwa ale mało prawdopodobna. Nie sądzę też by mafiosi chcieli usunąć jednego ze swoich, dlatego nie zakładałbym że Post również jest w mafii bo nasi wrogowie by nie dopuścili by dwóch z nich było na przesłuchaniu. Natomiast karty werbunku mogli użyć na różnych etapach, jeśli ona w ogóle jest w grze. Nie wiem czy powinniśmy tak bardzo się na tym skupiać.

Chociaż twoje teorie są dzikie, może i jesteś prawdziwym policjantem, nie wiem czy Mafiozo by tak ostro uderzył jak ty.... W każdym razie przenoszę głos na na Jezusa, niech też weźmie udział w przesłuchaniu.
 
Lord Melkor jest offline