Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2021, 07:43   #1286
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Nadal czekam na reakcję 8arta, ale rozliczyłem bestię.

Pierwszy kontakt pokazał jej, że Yusuf nie jest żadnym zagrożeniem, dlatego po pierwszej rundzie postanowiła skupić się w największym stopniu na najgroźniejszym przeciwniku. Indianinie.

Atak całą pulą przebił się przez próbującego przycelować Navaho i przywalił z pełną pulą 4 obrażenia (to już po redukcji o połowę). Przez to strzał w głowę nie wszedł.

Ale z drugiej strony zignorowany Yusuf wbił się jak w masło szerokim cięciem zatrutego miecza. Cios, który zabiłby ze trzech ludzi przejechał od ramienia przez plecy rozcinajac potwora. Krew z niego nie bryzga. Co oznacza, że najpewniej jest martwy. Co nie przeszkadza mu w walce z Wami.

Weszło trochę obrażeń od broni. Trochę mniej niesoakowalnych obrażeń od trucizny. W efekcie jego lewe ramie zaczęło gnić (tam weszło najwięcej trucizny) i opadło bezwładnie. Potwór jest już naprawdę ciężko ranny.

Z waszej strony idzie teraz Tony. W kolejnej turze bestia spróbuje uciec, tego Yusuf może być pewny. Navaho raczej nie, bo bestia praktycznie go przygniotła swoim ciężarem i z jego perspektywy wygląda to dużo gorzej.

Zdradzę wam, że potwór dostanie -2 kary do wszystkiego za obrażenia które już ma i dodatkowo -3 kary do ataku zatrutą łapą. (to nie jest efekt trucizny, to jest tak naprawdę efekt losowania okaleczenia w tabeli krytyków)
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline