Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2021, 12:32   #1288
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Nie doceniasz go

Tony: 1,10,1, 7 -> 4 obrażenia w stwora.

Ponieważ korzystam z zasad opcjonalnych o Crippling Injuries:

Suma obrażeń jakie otrzymał stwór jest już tak wielka, że dostaje dodatkową karę -2, a każde kolejne rany zostają zwiększone o 1.

Zaczynamy trzecią turę.

Potwór spróbuje uciec. Z tymi wszystkim karami mu rzucam na zręczność i atletykę.... I mu krytyczny sukces wypadł

ST4 macie na zatrzymanie go. Odbił się od Navaho i skoczył... dziewięć metrów w ciemność.

Oczywiście rozliczamy to w czasie walki, więc może jeszcze mu coś zrobice (traficie) i będzie mieć kiepskie lądowanie. Aczkolwiek ST dla waszych ataków wynosi dla tej akcji 4.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline