Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2021, 18:38   #1290
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tak po prawdzie to obrażenia są lethal, ale dla Was wampirów to jak superficial. Przy czym podana wartość to już po podzieleniu ich na połowę.

W tej konkretnej sekundzie jeszcze walczycie. Jeszcze możecie mu odciąć nogi, przestrzelić kolana, albo np. złapać (brawl+strenght). Cokolwiek zrobicie trudność wyznaczyła jego nadzwyczajna atletyka (ST4).

Latarka powoduje, że nie masz kar Ty, ani Tony który też strzela. Yusuf walczy w zwarciu, więc jemu to wielkiej różnicy nie robi.

Jeżeli przepuście teraz stwora, a będziecie chcieli go znaleźć, to ja powinienem Was pytać jak to robicie. Sam miałbym kilka pomysłów. Survival - tropienie, Investigation - rozglądanie się w poszukiwaniu śladów. Streetwise - skojarzenie schematów stosowanych w metrze i ocena potencjalnej drogi ucieczki.... to pierwsze trzy z brzegu, a i pewnie awarness, occult czy animal ken znalazłoby zastosowanie.

No a gonienie go to byłaby atletyka i pewnie wits na samym początku (szybkość zrywu) a później stamina z atletyką, czy się nie zasapiecie.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline