Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2021, 01:46   #734
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 42 - 2051.03.16; cz; południe

Oki, to mój post jest :> Witamy na pokładzie nową koleżankę Oby dobrze nam się razem grało Termin na wrzucenie postów do północy w pt. 10.08. Czyli 7 dób na wrzucenie posta.


Stan BG:

Rita 9/9 s.zdrowy (0/0); -3 obciążenie;
Roxi 9/9 s.zdrowy (0/0); -3 obciążenie;
Moira 9/9 s.zdrowy (0/0); -3 obciążenie;


@PD



- Rita 10 PD za wrzucenie szybkiego posta

- Rita 5 PD za pogaduchy z Kimberly

- Rita 15 PD za przykład dobrej mowy

- Roxie 5 PD za wrzucenie posta

- Roxie 5 PD za niemą współpracę z Ritą w rozmowie z Emausem




Aktualne PD



Rita 47 + 30 = 77 PD

Roxie 400 + 10 = 410 PD

Moira 0 + 0 = 0 PD



@Wszyscy





- W tej turze minęła z 15-30 min. Tak akurat aby opowiedzieć albo wysłuchać czyjejś historii. Więc dalej jest środek dnia.

- Co do opowieści Emausa no to wszystko w dobrej mowie. Więc komuś bez przeszkolenia np. Kimberly to trudno zrozumieć o czym on opowiada. No a to co w poście to takie streszczenie. Jak ktoś, coś chciałby wiedzieć jeszcze to niech pyta/deklaruje w tej turze.

- Co do testów wypatrywania to u dziewczyn brałem pod uwagę tylko Roxie co była najmniej zajęta rozmową. Dlatego jej kulałem na wykrywanie. Wyszło na to, że Moira wypatrzyła ją i koleżanki bardziej niż one ją.

- Co do wyglądu polany to Moira ma podobną perspektywę co dziewczyny w poprzedniej turze i może jeszcze poprzedniej. Czyli wypalona ogniem polana z wrakiem ciężarówki w centrum.


- W tej turze chciałbym wiedzieć co panie porabiają w zaistniałej sytuacji. Po cichu mam nadzieję, że się obędzie bez zabijania



---



Cytat:
Spoczi A może nowa osoba przejęłaby Kimberly?
- Jakby ktoś chciał to czemu nie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline