Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2021, 02:18   #7
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Jako że prywatnymi środkami komunikacji padły pytania, na które odpowiedzi mogą się przydać szerszemu ogółowi:


- Jednostrzał czy coś więcej?
Wstępnie i żeby nie zapeszyć powiedzmy, że to pierwsze. Jeśli pojawi się chęć kontynuowania, to jak najbardziej. Nawet w przypadku gdy skończy się jednostrzałem, to odegrane wydarzenia będą kanoniczne w przypadku odpalenia innej przygody w Pathfinderze. Poziom lub dwa wpadną podczas tej rozgrywki.

- Planetouched races?
Oprócz wspomnianych aasimarów i tieflingów, najprzychylniej spojrzę jeszcze na undine (bo pasują do rzecznych klimatów i widzę ich na Międzyrzeczu). Inni żywiołotknięci pasują mniej, zwłaszcza ifrity. Inne planarne krzyżówki i mieszanki stanowcze nie z mojej strony.

- Czy postać może wywodzić się spoza Rzecznych Królestw?
Może, chociaż jak wspomniałem w rekrutacyjnym poście lubię postacie osadzone w świecie. Im bardziej połączona z bliższą okolicą, tym lepiej, ale nie jest to wymóg absolutny.


W linkach pojawiły się też materiały dotyczące i przybliżające nieco Wolną Przystań. KLIK!
 
Aro jest offline