Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2021, 06:38   #178
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Dziękuję wszystkim za karty i cierpliwość. Wiecie jak to jest gdy tak dużo kart się pojawia, więc do rzeczy:

W pierwszej kolejności zapraszam do gry:
  • Alex Tyler, jako Lavena Da'naei
  • Bellatrix, jako Arlynn
  • Mi Raaz, jako Bran Frostbeard (nie pomyliłem się)
  • Sayane, jako Lotta
  • Stalowy, jako Sorcane Błysk Czerni
Resztę proszę o zapisanie swoich postaci.
Ci którzy się nie obrażą niech zapiszą sobie karty i historie, bo nie wykluczone że się odezwę, by zaprosić was w trakcie rozgrywki (może to nastąpić głównie po rezygnacji kogoś z powyższej listy lub śmierci postaci, lub gdy uznam że jestem w stanie dobrać kolejną postać i nie spowoduje to zbyt dużego tłoku).

Asmodian, twoją postać widzę bardziej w dalszej części przygody (pewnie kolejna sesja - oczywiście jeśli taka nastąpi). Mam nadzieję że też czasowo się u ciebie poprawi i będziemy mogli zagrać w przyszłości.

Linki do komentarzy i sesji znajdziecie tu.

Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj porozsyłam wiadomości prywatne z sekretami. Możecie je zaakceptować lub odrzucić. Będzie można też nieco zmodyfikować szczegóły historii by bardziej pasowała do sekretów.

Proszę za jakiś czas o zamknięcie tematu.
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 02-10-2021 o 06:41.
Rewik jest offline