Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2021, 07:14   #2630
Jenny
 
Reputacja: 1 Jenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputację
Cześć, tu Jenny (taa, stara ksywka od tej piosenki Edyty Bartosiewicz, której kiedyś sporo słuchałam), na imię mi Kinga

Kolega kiedyś tu grający dał mi znać o Waszej stronie i dość długo się czaiłam na jakąś odpowiadającą mi rekrutację, aż się w końcu zarejestrowałam i zapisałam tam

W RPG na stole i forumowo bawiłam się dość sporo dawniej, ale miałam długą przerwę. Lubię grać w światach fantasy, sci-fi, cyberpunk. Nie przepadam zbytnio za sesjami współczesnymi i postapo, ale jak coś ciekawego się trafi, to też mogę zagrać. Nie jestem zbyt mocna w ogarnianiu podręczników. Z reguły mistrzowie gry tłumaczyli mi wycinek mechaniki mojej postaci i dzięki temu dawałam radę. Dlatego trochę ciężko mi samej w byciu mistrzynią gry

Także cześć Wam wszystkim i mam nadzieję, że spotkamy się gdzieś w jakiejś sesji
 
Jenny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem