Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2021, 22:37   #28
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Col Frost Zobacz post
Zależy co przez to rozumiesz. Jeśli chodzi Ci o umieszczanie takich postaci w historii, to oczywiście, proszę bardzo. Jeśli o granie takowymi, to raczej wolałbym nie, chyba że jakąś mniej znaną, albo taką, która swoją historię w świecie SW zakończyła przed czasem akcji sesji i jest tam biała karta.

Co do kanoniczności, to podałem w poście otwierającym dwie stronki, na których możesz się upewnić co kanoniczne jest, a co nie. Do tego, jak wówczas zaznaczyłem, jeśli coś niekanonicznego nie ma swojego odpowiednika w kanonie, a kanon temu jakoś mocno nie zaprzecza, to jak najbardziej korzystajcie.

W razie wątpliwości zachęcam do kolejnych pytań, coś wymyślimy
Ile jeszcze potrwa rekrutacja i ile zgłoszeń otrzymałeś, jeśli mogę się zapytać?
 
Lord Melkor jest offline