Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2021, 13:36   #8
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Nie będę się bawił w oryginalność i zaproponuje to co zagrało w „300” i „Wiedźminie” i moim zdaniem jest bardzo klimatyczne. Żołnierze od dziecka szkoleni na wojowników, jak Spartanie lub wiedźmini właśnie. W większości są to sieroty wojenne, które straciły rodziców i od najmłodszych lat są hartowani i uczeni zabijać. Tu podciągnąć można jeszcze wątek z Pieśni Lodu i Ognia i Nocnej Straży – młodzi rekruci którzy przeszli morderczynie szkolenie są powoływani do Legionu i przydzielane są im funkcje w zależności od ich predyspozycji fizycznych i umysłowych. W większości ci młodzi chłopcy i dziewczęta a potem już mężczyźni i kobiety znają się od dziecka, więc braterstwo broni rzeczywiście nabiera tu dodatkowego znaczenia, bo są dla siebie jak rodzina.

Tatuaże oraz brosze mi się podobają, dodałbym też jakąś klimatyczną, epicką przysięgę, którą składają wstępując do Legionu oraz jakieś legionijne zawołanie dodające odwagi i animuszu na polu walki.

To na razie pierwsze moje pomysły, spisane tak na szybko. Jeśli chodzi o namaszczonych, Rogata moim zdaniem jest najciekawsza z pośród awatarów, ale jeszcze nie czytałem poderka, w wolnym czasie postaram się głębiej wgryźć w temat.
 
Arthur Fleck jest offline