Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2021, 17:23   #84
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Allcax, widząc podjeżdżające pod wejście fury, westchnął głęboko. No, tak. Znowu miał rację. Bez rozróby się nie obejdzie. Dobrze, że Lyn umieściła tego swojego małego droida na czujce, pewnie dziewczyny już wiedzą, że powinny sprężać poślady. Tymczasem on i Emrei musieli utrzymać parter budynku i choć jedną drogę wyjścia na tyle długo, by zdążyły do nich dołączyć.

Ex-wojskowy przylgnął plecami do ściany, tuż obok wejścia. Słyszał już kroki nadchodzących. Na migi przekazał Emreiowi, by się wstrzymał z działaniem, przynajmniej do czasu aż on sam nie zacznie. Co prawda nie był pewien czy droid na pewno zna wojskowy język migowy. Liczył jednak, że nawet ten wielki blaszak nie otworzy swojego potężnego ognia w stronę drzwi, gdy tuż obok nich stoi towarzysz broni. "Towarzysz broni? Dobre sobie" pomyślał Allcax. "Tacy to byli w armii. Tutaj mamy co najwyżej kolegę z pracy".

Edge planował pierwszych dwóch gangsterów, którzy tu wejdą, poczęstować w plecy wiązkami z blasterów. Mogą sobie mieć grubą skórę, ale niech spróbują przetrzymać serię strzałów z bliska. Potem odskoczy na bok, wykorzystując konsternację przeciwników oraz, co miał nadzieję wówczas nastąpi, atak Emreia. Przeskakując wzdłuż ścian między kanapami i fotelami może uda mu się dotrzeć okrężną drogą do droida. Potem będą musieli wytrzymać napór gangusów. Najlepiej zatrzymać ich w wąskim przejściu, ale czy to się uda? I jak długo potrwa zanim wrócą dziewczyny?
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline