Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2021, 21:40   #124
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Lol pojawiła się w pomieszczeniu przygnieciona różnymi zakupami, widząc ciało Rosiczki, wsadziła lizaka do ust i wybełkotała niewyraźnie.
— Ktoś tu używał Roundupu? — zapytała głupio. — A tak w ogóle... Czy roślina jedząca mięso to taki odwrotny weganin?
Potem rozejrzała się po wszystkich zgromadzonych „policjantach”. W sumie super się wczoraj ubawiła, ale skoro miała grać dla niebieskich, to jednak trochę kaszanka wynikła. Bo źle wytypowała. A uwielbiający BDSM kuklarz ubił maszyno-Cheesusa (wróci za 3 dni?). Niestety obaj okazali się być glinami, niedobrze, oj niedobrze...
Oj, tak byczq +1 — powiedziała do Posta Rezerwacyjnego. — Czas zdmuchnąć tę lalę, Harley Quinn. Jeśli i w tym wypadku się będę myliła, to niech piorun mnie jebnie.
Zaraz jednak zerknęła nieco bojaźliwie w niebo, zdając sobie sprawę z tego co rzekła.
— Eee, żartowałam tatku!... W każdym razie do trzech razy sztuka. I tak nie powinnam już tu być! Jestem przecież 100% gliną. Ech, przez was nie zdążę zepsuć kolejnej łatki Cyberpunka 2077!... Em, ale jak mówiłam, czerwone jełopy coś knują. Teraz musimy głosować jednomyślnie, bo inaczej nie złapiemy się w limit niezbędny linczu! Dalej, dalej do dzieła koledzy!
 
Alex Tyler jest offline